Brandinimas


DŽIUGAS
Brandinimas

Legendinis sūris DŽIUGAS – laikas paragauti, laikas įvertinti!

DŽIUGAS – puikus draugijos sūris, kurį skanaujant neprailgsta laikas, ir pokalbių kamuoliai mezgasi vienas po kito, džiugindami sielą. Net mažas tvirto ir kieto sūrio gabalėlis pamalonina gomurį pikantišku stiprumu, lengvu aitrumu ir maloniai sutraška subtiliais kalcio druskų kristalėliais. Tačiau įvairaus brandinimo DŽIUGAS pasižymi skirtingomis skonio subtilybėmis.

DŽIUGAS – gardaus, ypatingo skonio sūrio vardas. Kietasis fermentinis sūris brandinamas 12, 18, 24, 36 ir 48 mėnesius. Dėl unikalios patentuotos technologijos ir naudojamų raugų kultūrų kompozicijos šis sūris ilgo brandinimo metu nepraranda kokybės ir įgauna tik jam būdingas išskirtines savybes. Puikus skonis ir aukščiausia kokybė, derinama su originaliomis pakavimo idėjomis, suteikia sūriui DŽIUGAS išskirtinumo.


DŽIUGAS
MILD
KIETASIS SŪRIS DŽIUGAS MILD
Tai sūris, kuriame pradeda ryškėti tipiškos brandaus sūrio savybės. Jis – maloniai aitraus aromato ir lengvai pikantiško skonio, kuris valgant švelniai kutena gomurį. Išsiskiria kremine, prie žievės šiek tiek sodresne spalva. Tvirtos, vientisos ir gana gerai lūžtančios tekstūros.

Dvylika mėnesių brandintas kietasis sūris DŽIUGAS® – tarsi subtilus prieskonis, suteikiantis patiekalams sodrumo. Užbarstykite rupiai tarkuotų drožlių ant ruošiamos kepti picos, karštųjų sumuštinių, makaronų patiekalų, gardinkite mėsos kepsnius ar tiesiog pasigaminkite smagių sūrio traškučių. Šis sūris tinka ir padažams. Arba... mėgaukitės skanaudami prie aperityvo ar kaip desertą prie baltojo sausojo vyno.

DŽIUGAS
PIQUANT
KIETASIS SŪRIS DŽIUGAS PIQUANT
Vidutinio brandumo sūris, kuriame atsiskleidžia intensyvių aromatų harmonija. Sodraus, aštroko skonio, su švelniai juntamu džiovintų vaisių skoniu. Subtilaus traškumo suteikia pavieniai kalcio druskų kristalėliai, bylojantys apie prasidėjusį naują sūrio brandos etapą. Išsiskiria tvirta žieve, kuri yra matinės gelsvos spalvos su žalsvu atspalviu.

18 mėnesių brandintas kietasis sūris DŽIUGAS® – puikus užkandinis sūris. Pagardintas medumi ir patiektas su vynuogėmis, alyvuogėmis, riešutais, puikiai derės prie pasirinkto gaivaus vyno. Norite gaminti? Gardinkite juo įvairias salotas, makaronų, ryžių patiekalus ir koldūnus, suteikite pikantiškumo vištienos, veršienos ar antienos valgiams.

DŽIUGAS
DELICATE
KIETASIS SŪRIS DŽIUGAS DELICATE
Tai jau brandus sūris, kuriame juntamas subtilus sodrumas. Gryno, aštraus, stipraus skonio elegancija susipina su švelniais džiovintų vaisių ir sūrio aromatais, bei pasklinda burnoje lengvai tirpstančiais gabalėliais. Standus ir maloniai lūžtantis. Geltonos spalvos, prie žievės pereinančios į žalsvai matinę. Kietoje tekstūroje žaismingai išsibarsčiusios netaisyklingos formos mažos akutės.

Kietasis sūris DŽIUGAS®, brandintas 24 mėnesius – tarsi jaunystės ir išminties harmonija.Patiektas kartu su rinktinio vyno taure, pagardintas svogūnų ar figų čatniais, mėlynių, našlaičių žiedlapių, persikų, apelsinų ar abrikosų džemais maloniai papildys šventinio vakarėlio stalą. O gal norėsite traškius gabalėlius pamirkyti džiovintų vaisių ir raudonojo vyno padaže? Pajusite subtilų ir pikantišką saldumo derinį.

DŽIUGAS
GOURMET
KIETASIS SŪRIS DŽIUGAS GOURMET
Išties brandus sūris, dvelkiantis pikantiškumo magija. Tvirto, stipraus, maloniai aitraus ir aštraus skonio, kiek primenančio vaisius. Tirpstantis burnoje ir tarsi švelniomis liepsnelėmis suvirpinantis gomurį. Subtiliai rusvos marmuro spalvos. Smagiai lūžtančios tekstūros, išmargintas baltais kalcio druskų kristalėliais. Norisi laužti po gabalėlį. Dar. Ir dar...

36 mėnesius brandintas kietasis sūris DŽIUGAS® – aristokratiškas malonumas. Tai gardus lengvas užkandis prie vyno taurės, patiekiamas prieš valgį arba per iškilmingą grand finale, po puikių pietų ar vakarienės. Norite skanauti dviese, pasinerti į romantišką gurmaniškų pojūčių pasaulį? Ant stalo šalia sunokusio sūrio ir vyno Jums pakaks šviežių kriaušių, sultingų meliono gabaliukų, figų ir riešutų. Nustebsite, bet šis sūris ypač gardus su kvapnia kapučino kava.

DŽIUGAS
LUXURIOUS
KIETASIS SŪRIS DŽIUGAS LUXURIOUS
Tikras senolis, užimantis garbingą vietą sūrių brandos kategorijoje. Tai prabanga ir aukščiausia kokybė viename. Rafinuotumas ir elegancija. Pikantiškas, aitrus skonis dera su švelnaus pieno bei džiovintų vaisių saldumu. Dar labiau tirpstantis burnoje. Dar tvirtesnės žievės. Dar sodresnio aromato. Dar geltonesnės spalvos su oranžiniais atspalviais. Dar traškesnių kalcio druskų kristalėliais nusėtas...

Paimkite sūrio gabalėlį ir užsimerkite. Sutrupinkite jį pirštų galiukais... Užuodžiate? Tarsi vaivorykštė išsiskleidžia kvapai, tolumoje dunkso pilis, girdėti prašmatnios puotos garsai... Atsimerkite. Taip, tai sūris. Brandintas 48 mėnesius. DŽIUGAS®. Galintis nustebinti net sūrio ekspertus ir gurmanus.
Mūsų produktai


DŽIUGAS® MIX PIZZA tarkuotų sūrių mišinys picai
Kietasis sūris DŽIUGAS Special aged 100 mėn brandinimo (sūrio galva)
Kietasis sūris DŽIUGAS brandintas 24 mėn. Delicate. Sveriamas.Jūsų
krepšelis
  • Cart