Degustacijos

surio degustacijos dziugas vilniuje

Sūrio DŽIUGAS® abėcėlė (vaikams)

Ragausime 36, 24, 18 ir 12 mėnesių brandintą kietąjį sūrį DŽIUGAS® su obuoliais, vynuogėmis, riešutais. Jaunieji degustatoriai sužinos, iš ko ir kaip lietuviškas kietasis sūris gaminamas, kokia medžiaga, slypinti jame, ypač naudinga vaikams ir jų tėveliams, taip pat gausybę kitų faktų ir įdomybių. Gardžiuosimės karameliniais skanėstais, saldainiais, net ledais su sūriu DŽIUGAS®. O kur dar įvairūs žaidimai ir užduotys! Naudodamiesi daug kam negirdėtais skonio žemėlapiais, mokysimės rasti įvairaus brandinimo sūrio skonio skirtumus. Papasakosime ir legendą apie Žemaitijos sostinės įkūrėją milžiną Džiugą, bei jo nuveiktus žygdarbius, bei kodėl jo vardu kietasis sūris pavadintas.
Degustacija trunka apie 60 minučių.
Degustacijos kaina 15 asmenų grupei: 50 €.
Už kiekvieną papildomą degustacijos dalyvį 2,5 € / asmeniui.

DŽIUGAS® – draugijos sūris

Ragausime 48, 36, 24, 18 ir 12 mėnesių brandintą kietąjį sūrį DŽIUGAS® ir ieškosime išskirtinių derinių su įvairiausiais pagardais: medumi, riešutais, vynuogėmis, kriaušėmis, obuoliais, džemu. Gerai draugijai tiks ir firminio vyno DŽIUGAS® taurė. Patys įsitikinsite įvairaus brandinimo sūrio skonio subtilybėmis, nes net mažas gabalėlis pamalonina gomurį pikantišku stiprumu, lengvu aitrumu ir maloniai sutraška subtiliais kalcio kristalėliais. Laikas neprailgs degustuojant ir kalbantis apie sūrio naudą, vartojimo kultūros istoriją ir naujausias tendencijas, atskleisime daugybę paslapčių ir krašto legendų, kurias žino tik DŽIUGAS®.
Degustacija trunka iki 90 minučių.
Degustacijos kaina 10 asmenų grupei: 100 €.
Už kiekvieną papildomą degustacijos dalyvį 8 € / asmeniui.

Sūrio DŽIUGAS® skonio slėpiniai

Ragausime 48, 36, 24, 18 ir 12 mėnesių brandintą kietąjį sūrį DŽIUGAS®. Prie jo pateiksime puikių pagardų: medaus, įvairių riešutų, vynuogių, kriaušių, džemų, firminių saldainių, užtepėlių, krekerių, grissini duonos lazdelių su kietuoju sūriu DŽIUGAS® ir, žinoma, firminio vyno DŽIUGAS®. Sužinosite apie ilgą sūrio DŽIUGAS® brandinimo kelią ir su kaupu atperkančius rezultatus, kurie džiugina net didžiausius mūsų šalies ir pasaulio gurmanus. Su sūriu DŽIUGAS® patiekalai tampa tiesiog skanesni, nes kietasis sūris vienas iš nedaugelio turi penktąjį – umaminį – skonį, žemaitiško sūrio nauda organizmui – tarsi neišsenkantis sveikatos ir energijos šaltinis. Graži krašto legenda apie Žemaitijos sostinės įkūrėją Džiugą Jums atskleis sūrio vardo sąsajas su mitologiniu galiūnu.
Degustacija trunka iki 90 minučių.
Degustacijos kaina 10 asmenų grupei: 130 €.
Už kiekvieną papildomą degustacijos dalyvį 11 € / asmeniui.

Sūrio DŽIUGAS® degustacija su vynu

Šios degustacijos metu sūris ir vynas prabyla viena kalba! O įvairūs pagardai suteikia žaismingumo kiekvienai sūrio brandai. Tai puiki proga praleisti laiką su šeima, draugų ar kolegų kompanija mėgaujantis išskirtiniais skoniais.
Degustacijos metu ragaujami 48, 36, 24, 18 ir 12 mėnesių brandinti kietieji sūriai DŽIUGAS® ir ieškoma išskirtinių derinių su įvairiausiais pagardais: medumi, riešutais, vynuogėmis, kriaušėmis, obuoliais, džemu. Na o gerai draugijai, žinoma, puikiai tiks ir firminio vyno DŽIUGAS® taurė!
Atvykusieji įsitikins įvairaus brandinimo sūrio skonio subtilybėmis, nes net mažas gabalėlis šio sūrio pamalonina gomurį pikantišku stiprumu, lengvu aitrumu ir maloniai sutraška subtiliais kalcio kristalėliais. Laikas neprailgs degustuojant ir kalbantis apie sūrio naudą, vartojimo kultūros istoriją ir naujausias tendencijas.

 

Dovanokite skonio ir sūrio istorijos paslaptis, kurias žino tik DŽIUGAS®!
Įsigykite „Gera dovana“ dovanų čekį:
mazas gera dovana

DALYVAVIMAS TIK SU IŠANKSTINE REGISTRACIJA degustacijos@dziugashouse.lt arba telefonais:

VILNIUS TELŠIAI KLAIPĖDA
Telefonas: +370 616 46984 Telefonas: +370 626 90953 Telefonas: +370 687 71992

 


Jūsų
krepšelis
  • Cart