Naujienos

Alaus festivalis Estijoje su žemaitiškais sūriais

2015-07-01

estija_newsOllesummer festivalis, įvykęs Estijoje liepos 1-4 dienomis ir organizuojamas jau 22-ąjį kartą – didžiausias alaus festivalis Baltijos šalyse. Jame „Žemaitijos pienas“ pristatė kietąjį sūrį DŽIUGAS, rūkyto sūrio užkandį MILDĖ ir plėšomo sūrio dešreles PIK-NIK.

Ollesummer festivalis, įvykęs Estijoje liepos 1-4 dienomis ir organizuojamas jau 22-ąjį kartą — didžiausias alaus festivalis Baltijos šalyse. Jame „Žemaitijos pienas“ pristatė kietąjį sūrį DŽIUGAS, rūkyto sūrio užkandį MILDĖ ir plėšomo sūrio dešreles PIK-NIK. Ne tik prekiavome, bet ir siūlėme paragauti, ypač svarbūs ir užmegzti verslo kontaktai.

Festivalyje netrūko ir pramogų: vyko sūrio DŽIUGAS laikymo rungtis, kurią laimėjo stipruolis iš Talino, sūrio galvas ant abiejų ištiestų rankų pečių plotyje išlaikęs net 4 min. 36 sek. Vyrams nutarė nepasiduoti ir moterys. Lietuviškojo sūrio galvą ištiestoje rankoje į priekį ilgiausiai — 3 min. 54 sek.—išlaikė energinga Tartu miesto gyventoja. Festivalio dalyviams suorganizuotas linksmasis PIK-NIK konkursas „Pasiplėšom“. Geriausias rezultatas: sūrio dešrelė į 32 dalis suplėšyta per 4 min.10 sek.


Jūsų
krepšelis
  • Cart