Kietas sūris DŽIUGAS® Delicate, brandintas 24 mėn.

Kietas sūris DŽIUGAS® Delicate, brandintas 24-is mėnesius. Delikačiai sodriu skoniu galima mėgautis prie kavos puodelio arba, smulkiai sutarkavus, vietoje druskos ar pipirų, gardinant maistą. Dera su medumi, lazdyno riešutais.

Aprašymas

Kietas sūris DŽIUGAS® Delicate, brandintas 24-is mėnesius. Delikačiai sodriu skoniu galima mėgautis prie kavos puodelio arba, smulkiai sutarkavus, vietoje druskos ar pipirų, gardinant maistą. Dera su medumi, lazdyno riešutais. DŽIUGAS® Delicate yra standus ir maloniai lūžtantis. Auksinės, gelsvos spalvos. Labai kieta yra sūrio tekstūra, o joje žaismingai išsibarstę balti sūrio kristalai. Kramtydami Jūs girdėsite švelnų jų traškesį. Tai įrodo, kad sūris yra kokybiškas ir vertingas. Šis sūris yra skanaujamas, juo mėgaujamasi palengva, todėl siūlau paragauti, pasigardinus trupučiu medaus. DŽIUGAS® Delicate nereikia nei virti, nei kepti, nei dėti į padažus – pagamintą maistą tik pagardinkite šio sūrio drožlėmis. Jomis galite apibarstyti ne tik mėsos patiekalus, bet ir paruoštas salotas.

Asortimentas

Kietasis sūris DŽIUGAS® Delicate, brandintas 24 mėn. (180 g)
Ekologiškas kietasis sūris DŽIUGAS®, brandintas 24 mėn.
Kietasis sūris DŽIUGAS® Delicate, brandintas 24 mėn. laužytas (100 g)
Kietasis sūris DŽIUGAS® Delicate, brandintas 24 mėn. tarkuotas (40g)
Kietasis sūris DŽIUGAS®, brandintas 24 mėn. Delicate skelta galva (4,1 kg)
Kietasis sūris DŽIUGAS®, brandintas 24 mėn. Delicate. Sūrio galva (4,1 kg)

Kitos brandos

Kietas sūris DŽIUGAS®
Mild, brandintas 12 mėn.
Kietas sūris DŽIUGAS®
Piquant, brandintas 18 mėn.
Kietas sūris DŽIUGAS®
Gourmet, brandintas 36 mėn.
Kietas sūris DŽIUGAS®
Išskirtinės brandos
Kietas sūris DŽIUGAS®
Ekologiški sūriai
Kietas sūris DŽIUGAS®
Sūrio rinkiniai
Kietas sūris DŽIUGAS®
Tarkuoti sūriai
×

Klausk sūrio Džiugas eksperto

Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi, siekiant įvertinti Jūsų interneto projekto poreikius ir pateikti UAB „Čia Market tinkamiausią pasiūlymą. Užpildydami šią formą, Jūs sutinkate kad su mūsų "Privatumo Politikoje" aprašytomis taisyklėmis