Kietas sūris DŽIUGAS® ekologiški sūriai

Ekologiški sūriai DŽIUGAS. Tai išskirtinė sūrio DŽIUGAS rūšis. Ekologiškas sūris DŽIUGAS gaminamas tik iš geriausio ir vertingiausio, vasarą melžiamo pieno! Ekologinių ūkių karvės laisvai ganosi Žemaitijos upeliukų ir kalvų apsuptose ganyklose, toli nuo didmiesčių ir pramonės.

 

 

Aprašymas

Ekologiškas sūris DŽIUGAS® labai maistingas ir lengvai įsisavinamas produktas, kuriame gausu aminorūgščių, vertingų baltymų, mineralinių medžiagų, mikroelementų bei vitaminų. Specialų ekologišką sūrį gaminame ir vaikams.  Tai  švelnaus skonio ir aromato, mažų gabalėlių, žaisminga pakuotė 40 g. Vaikams skirtas sūris ypatingas ir tuo, kad jame yra sumažintas druskos kiekis. Tai ypač naudingas maistas vaikams, nes sūris DŽIUGAS® yra baltymų šaltinis. Vaikams patiks jį užkandžiauti su vaisiais, obuoliais, kriaušėmis.

 

Asortimentas

Ekologiškas kietasis sūris DŽIUGAS®, brandintas 24 mėn.
Ekologiškas kietas sūris DŽIUGAS® (40 g)

Kitos brandos

Kietas sūris DŽIUGAS®
Mild, brandintas 12 mėn.
Kietas sūris DŽIUGAS®
Piquant, brandintas 18 mėn.
Kietas sūris DŽIUGAS®
Delicate, brandintas 24 mėn.
Kietas sūris DŽIUGAS®
Gourmet, brandintas 36 mėn.
Kietas sūris DŽIUGAS®
Išskirtinės brandos
Kietas sūris DŽIUGAS®
Sūrio rinkiniai
Kietas sūris DŽIUGAS®
Tarkuoti sūriai
×

Klausk sūrio Džiugas eksperto

Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi, siekiant įvertinti Jūsų interneto projekto poreikius ir pateikti UAB „Čia Market tinkamiausią pasiūlymą. Užpildydami šią formą, Jūs sutinkate kad su mūsų "Privatumo Politikoje" aprašytomis taisyklėmis