Naujienos

DŽIUGAS – didžiausiame Prancūzijos prekybos tinkle

2015-07-29

carefour(2)_newsGarsiame prekybos tinkle „Carrefour“, turinčiame net apie 1000 parduotuvių, jau prekiaujama ir lietuvišku sūriu DŽIUGAS! Nuo birželio mėnesio net 189 Hyper marketai prekiauja visu populiariausiu sūrio DŽIUGAS asortimentu, tame tarpe ir tarkuotų sūrių mišiniais DŽIUGAS Mix salotoms, makaronams ir picai. Kituose Super marketuose prekiaujama įvairaus brandinimo laužytu DŽIUGO sūriu.

Garsiame prekybos tinkle „Carrefour“, turinčiame net apie 1000 parduotuvių, jau prekiaujama ir lietuvišku sūriu DŽIUGAS! Nuo birželio mėnesio net 189 Hyper marketai prekiauja visu populiariausiu sūrio DŽIUGAS asortimentu, tame tarpe ir tarkuotų sūrių mišiniais DŽIUGAS Mix salotoms, makaronams ir picai. Kituose Super marketuose prekiaujama įvairaus brandinimo laužytu DŽIUGO sūriu.

Labai didžiuojamės šiuo pasiekimu sūrių žinovų šalyje ir tikimės, kad mūsų sūrį pamėgs prancūzai. Optimizmą kelia tai, kad per degustacijas specializuotose sūrio parduotuvėse dauguma ragavusių labai teigiamai įvertino mūsų sūrį. Šiuo metu intensyviai organizuojamos degustacijas visame „Carrefour“ prekybos tinke.
Populiarinant mūsų sūrį, prisidėjo ir Prancūzijos žurnalas „Profession fromager“ (liet — Sūrininko profesija). Jame rašoma, kaip sūris DŽIUGAS garsina Lietuvą Prancūzijoje.

O internetiniame tinklapyje www.socheese.fr  transliuojamas reportažas iš Lietuvos ambasados Prancūzijoje su šalyje dirbančios eksporto vadybininkės Neringos Greičiūtės pasakojimu apie sūrį. http://www.socheese.fr/coups-de-coeur/article/dziugas-le-geant-qui-veut?lang=fr

Pristatomas ne tik sūris DŽIUGAS, bet ir kalbinamas prestižinės specializuotos sūrių parduotuvės „Androuet“ vyr. sūrių žinovas Philippe Cohen. Jis dalijosi savo įspudžiais apie lietuviškąjį sūrį.

france_1

france_3

 

 

 

 

 

 

 


Jūsų
krepšelis
  • Cart