Kietas sūris DŽIUGAS® „Special Aged“ 100-o mėnesių brandinimo

Pikantiškai vaisinio aromato auksaspalvis sūrio gabalėlis sužadina jusles neįtikėtiniems potyriams. Burnoje traški kristalų tekstūra subtiliai pereina į tirpstantį kreminį malonumą, lydimą galingo skonio ir valandų valandas besitęsiančio sodraus poskonio. Nejučia pasineri į skonių, tekstūrų ir aromatų meditaciją. Imi suvokti tikrąją laiko vertę.

Išskirtiniam pirkėjui – tik išskirtinio skonio sūris, brandintas net 100-ą mėnesių, 3300 dienų – šie įspūdingi skaičiai rodo, kad kieto sūrio brandinimo trukmei ribų nėra.

Turite išskirtinę galimybę paragauti sūrio DŽIUGAS® „Special Aged“ iš limituotos gamybos, tik 200 ypatingos brandos sūrio galvų.

100 proc. įsisavinimas, suvalgius gabalėlį sūrio, pieno baltymų grandinės pradeda skilti į atskiras amino rūgštis, kurias žmogaus organizmas įsisavina nuo pat pirmų kąsnelių.

Kietasis sūris DŽIUGAS® Special aged 100 mėn brandinimo – sūrio galva (~4 kg)
512,00
Kietasis sūris DŽIUGAS® Special aged 100 mėn brandinimo (ketvirtis ~1kg)
128,00
×

Klausk sūrio Džiugas eksperto

Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi, siekiant įvertinti Jūsų interneto projekto poreikius ir pateikti UAB „Čia Market tinkamiausią pasiūlymą. Užpildydami šią formą, Jūs sutinkate kad su mūsų "Privatumo Politikoje" aprašytomis taisyklėmis