Naujienos

Ketvirtus metus iš eilės kietasis sūris DŽIUGAS Mild, brandintas 12 mėnesių, pelnė „Populiariausios prekės 2014“ titulą

2015-03-20

Lietuvos prekybos įmonių asociacija (LPĮA) tradiciškai paskelbė populiariausias prekes Lietuvoje. Šiemet jas atrenkant buvo taikomas ir naujas — kokybės — kriterijus. Konkurse „Populiariausia gamintojo prekė 2014“ dalyvavo 23 įmonės ir 40 prekių. Įmonės, kurių produkcija pripažinta populiariausia, įgyja teisę parduodamus gaminius ženklinti LPĮA priklausančiu ženklu.

2015-03-18_newsAnot LPĮA vykdomojo direktoriaus Lauryno Vilimo, pagrindinės vartojimo tendencijos nesikeičia, todėl sąraše ir toliau dominuoja lietuviškos prekės.
„Vartotojas vis dažniau gilinasi į produkto sudėtį, jam rūpi kokybė. Kokybės kriterijus tampa vis svarbesnis ir ateityje gali tapti stipriausiu argumentu konkurencinėje kovoje“, — teigė L.Vilimas.
Džiugu, kad net keturis „Žemaitijos pieno“ bendrovėje gaminamus produktaus pirkėjai pripažino populiariausiais Lietuvoje. Tai kietasis sūris DŽIUGAS Mild, brandintas 12 mėnesių, vanilinis varškės sūrelis „Magija“, ŽEMAITIJOS pusriebė varškė, 9 proc. riebumo, PIK-NIK plėšomos sūrio dešrelės.

Kietasis sūris DŽIUGAS
Ketvirtus metus iš eilės kietasis sūris DŽIUGAS Mild, brandintas 12 mėnesių, pelnė „Populiariausios prekės 2014“ titulą.
„Žemaitijos pieno“ sūrininkus džiugina kasmet didėjanti kietojo sūrio DŽIUGAS paklausa Lietuvoje ir stiprėjantis pirkėjų lojalumas savo krašto produkcijai. Tai skatina toliau kūrybiškai ir optimistiškai nusiteikti bei nuolat džiuginti savo klientus nepriekaištinga produktų kokybe ir naujovėmis.


Jūsų
krepšelis
  • Cart