Kietas sūris DŽIUGAS® „Extra Aged“ 120-ies mėnesių brandinimo

Bėgantis laikas sūriui DŽIUGAS® „Extra Aged“ suteikė ryškiai geltoną, beveik oranžinę spalvą, rafinuotą, tačiau charakteringą aromatą. Vaisiškos natos kviečia mėgautis kiekvienu gabaliuku. Švelnaus pieno elegancija, riešutų ir džiovintų vaisių saldumas dera su gomurį kandžiojančiu aitrumu, o šį darnų ansamblį užbaigia puikiai subalansuotas ir itin ilgas poskonis.

Kietas sūris DŽIUGAS® „Extra Aged“ – laiko išpuoselėtas skonis, skirtas išskirtiniam Gurmanui. Turite vienintelę galimybę paragauti sūrio DŽIUGAS® „Extra Aged“ iš limituotos gamybos – tik 100 ypatingos brandos sūrio galvų.

10 metų, 120 mėnesių, 3650 dienų – įspūdingos datos, kurios būtent apibūdina DŽIUGAS® „Extra Aged“ brandą. Aukštos kokybės žaliava, speciali receptūra, sūrininkų patirtis ir išskirtinai ilgas brandinimas saugyklose, leidęs sukurti unikalų, retą, brandos čempionu tituluojamą, sūrį. Tiesa, pagaminta jo nedaug, todėl teks prisiminti senolių išmintį: gero turi būti tik po truputį.

Kietasis sūris DŽIUGAS® Extra aged – 120 mėn. brandinimo – sūrio galva (~4 kg)
632,00
Kietasis sūris DŽIUGAS® Extra aged 120 mėn. brandinimo (ketvirtis ~1 kg)
158,00
×

Klausk sūrio Džiugas eksperto

Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi, siekiant įvertinti Jūsų interneto projekto poreikius ir pateikti UAB „Čia Market tinkamiausią pasiūlymą. Užpildydami šią formą, Jūs sutinkate kad su mūsų "Privatumo Politikoje" aprašytomis taisyklėmis