Naujienos

Pavasarinės žemaičių gaminių kelionės – Prancūzija

2015-04-14

img_6527_newsŠis pavasaris kietajam sūriui DŽIUGAS Prancūzijoje labai sėkmingas, nes nuo šiol ji parduodamas ir vienoje prestižiškiausių Paryžiaus parduotuvių LA GRANDE EPICERIE DE PARIS – BON MARCHÉ“.

Tarp visame pasaulyje pripažintų sūrių čia rasime ir mūsų lietuviškąjį. Ši parduotuvė įtraukta į 50 būtiniausių lankytinų pasaulio vietų sąrašą, tad, reikia tikėtis, greitu metu DŽIUGAS atsidurs tarp 50 būtiniausių paragauti sūrių. Džiugu, kad prancūzai vis dažniau sugrįžta į Paryžiaus sūrio parduotuves, ieškodami unikalaus kietojo sūrio DŽIUGAS ir teiraudamiesi, kur galima nusipirkti, taip pat domisi jo kilme ir gamybos ypatumais. Galime optimistiškai teigti, kad didieji sūrio žinovai ir mėgėjai prancūzai puikiai vertina ir palengva pripažįsta žemaitišką kietąjį sūrį DŽIUGAS.

***

Jau antrus metus iš eilės Prancūzijoje organizuojamas kietojo sūrio DŽIUGAS ir kitų ŽEMAITIJOS PIENO įmonės produktų pristatymas bei degustacija Lietuvos Respublikos ambasadoje Paryžiuje. Jaukioje vakaronėje dalyvauja specializuotų sūrių parduotuvių savininkai, darbuotojai, maisto produktų distributoriai ir sūrių žinovai. Čia išsamiau atskleidžiamos ne tik ŽEMAITIJOS PIENO įmonės ir gaminamų produktų istorijos, bet ir Lietuvos vertybės bei ilgaamžės tradicijos.


Jūsų
krepšelis
  • Cart