Naujienos

Prezidentė D.Grybauskaitė sūriu vaišino Italijos vyriausybės narius.

2015-07-21
grybauskaitė

Liepos 15 -ąją Milane Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė sūriu DŽIUGAS vaišino Italijos vyriausybės narius

Liepos 15 -ąją Milane Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė vykstančioje pasaulinėje parodoje „EXPO 2015“ atidarė Lietuvos nacionalinę dieną. Parodoje, kurios šių metų tema „Pamaitinti planetą — energija gyvenimui“, mūsų šalies atstovai pristato savo kulinarinį ir kultūrinį paveldą.

Lietuvos stende greta kitų mūsų šalies išskirtinių produktų pristatytas žemaičių sūrininkų pasididžiavimas — kietasis sūris DŽIUGAS. Čia apsilankius mūsų šalies vadovei, „Žemaitijos pieno“ atstovai jai įteikė suvenyrinę DŽIUGO pakuotę. Prezidentė, parodydama lietuvišką vaišingumą, sūriu pavaišino kartu su ja dalyvavusius Italijos vyriausybės narius.

„Šiandien Lietuva ir vėl pasaulio dėmesio centre. Italijoje turime išskirtinę galimybę pasauliui pristatyti savo šalį, parodyti tai, kuo didžiuojamės ir kas mus išskiria iš kitų pasaulio tautų. Lietuviška produkcija vis labiau vertinama ne tik dėl savo unikalios tradicijos, bet ir dėl išskirtinės kokybės“, — sakė šalies vadovė kviesdama pasaulį „paragauti“ Lietuvos, kurios dalelė ir lietuviškasis sūris
DŽIUGAS.

Kas 5 metus rengiamoje pasaulinėje parodoje „EXPO 2015“ dalyvauja 147 valstybės ir tarptautinės organizacijos. Tikimasi, kad parodą, kuri išsidėsčiusi 100 hektarų teritorijoje, aplankys daugiau kaip 20 milijonų žmonių iš viso pasaulio — maždaug po 150 tūkstančių kasdien. Pasak Prezidentės, tokie renginiai — tai ne tik galimybė milijonams pasaulio gyventojų atrasti Lietuvą, bet ir puiki proga mūsų šalies verslininkams užmegzti kontaktus ir ieškoti naujų rinkų lietuviškiems produktams.


Jūsų
krepšelis
  • Cart