POPULIARIAUSIA METŲ PREKE PRIPAŽINTAS TARKUOTAS KIETASIS SŪRIS DŽIUGAS

2016 DŽIUGAS 12 tarkuotas 100 g mazasPP_zenkliukas_mėlyna geltona

Jau šeštus metus iš eilės kietajam sūriui DŽIUGAS, gaminamam „Žemaitijos pieno“ bendrovėje, Lietuvos didžiųjų prekybos centrų lentynose neprilygsta kiti kietieji sūriai.

Tą patvirtino Lietuvos prekybos įmonių asociacijos suorganizuotas konkursas „Populiariausia prekė 2016“.

Sūrininkus ypač džiugina tai, jog taip sūrį vertina pirkėjai — patys geriausi ir objektyviausi vertintojai.

Šeštą kartą populiariausiu pripažintas kietasis sūris DŽIUGAS — antrus metus iš eilės įvertinimą gauna tarkuotas, 100 g pakuotėje. Prieš tai ketverius metus pirkėjų kraitelėse karaliavo kietasis sūris DŽIUGAS Mild, brandintas 12 mėnesių skaldytas gabalėliais.

Pirkėjus traukia sūrio DŽIUGAS puikus skonis ir aukščiausia kokybė, derinama su originaliu ir praktišku pateikimu vartotojui. Sūrininkai pastebėjo, kad kietojo sūrio DŽIUGAS paklausa Lietuvoje kasmet didėja, o pirkėjai tampa vis ištikimesni savo krašto produkcijai.

Išskirtinėmis skonio savybėmis bei nepriekaištinga kokybe garsėjantis sūris DŽIUGAS ne tik įsitvirtino tarp populiariausių prekių mūsų šalies didžiųjų prekybos centrų lentynose, bet ir tapo vienu Lietuvos simboliu, nes dažnai vežamas kaip gardi dovana į svečias šalis draugams, verslo partneriams ar ten išvykusiems artimiesiems.

Tai skatina žemaičius toliau kūrybiškai ir optimistiškai nusiteikti bei nuolat džiuginti savo klientus nepriekaištinga produktų kokybe ir naujovėmis. O didžiausia paskata sūrininkams — nuolatos girdėti pirkėjų lūpose tariamą su meile DŽIUGO vardą!


Jūsų
krepšelis
  • Cart