Naujienos

Restoranų festivalis Gruzijoje

2015-07-04

tbilisis_1_newsRestoranų festivalis vyko Mtatsmindos parke, prestižinėje Tbilisio vietoje. Jis organizuojamas 4 metus ir kaskart sulaukia vis didesnio populiarumo. Į renginį patenka tik kviestiniai svečiai, „Žemaitijos pieno“ atstovams buvo garbė būti tarp pakviestųjų šiemet.

Restoranų festivalis vyko Mtatsmindos parke, prestižinėje Tbilisio vietoje. Jis organizuojamas 4 metus ir kaskart sulaukia vis didesnio populiarumo. Į renginį patenka tik kviestiniai svečiai, „Žemaitijos pieno“ atstovams buvo garbė būti tarp pakviestųjų šiemet.

Festivalyje pristatyti patys geriausi ir populiariausi restoranai, vyko degustacijos ir konkursas. Restoranų šefai rungėsi, kuris greičiausiai nulups ir taisyklingai supjaustys svogūnus, vėliau iš paslaptingoje dėžutėje rastų produktų, tarp kurių buvo ir tarkuotas sūris DŽIUGAS MIX, kūrė originalias salotas, paskutiniajame etape dekoravo lėkštę.

Didžiulio susidomėjimo ir teigiamų įvertinimų sulaukė ne tik kietasis sūris DŽIUGAS, bet ir rūkyto sūrio užkandis SNACK. Vos užteko paragauti visiems norintiems.

tbilisis_3tbilisis_2 tbilisis_1


Jūsų
krepšelis
  • Cart