Naujienos

Sėkminga paroda Prancūzijoje

2015-03-01

10931726_10206205125474184_3138579486368360062_n_newsSausio 24-28 dienomis Prancūzijoje, Lyon mieste, įvyko garsi maisto pramonės paroda „Sirha 2015“. Joje „Žemaitijos pienas“ dalyvavo pirmąkart ir pristatė ne tik pieno produktus, bet ir išskirtine kokybe pasižymintį mineralinį vandenį TICHĖ. Prestižinę parodą aplankė per 180 tūkst. profesionalų, kurie vertino net 3045 maisto pramonės atstovų produkciją, virtuvės šefų kulinarinius sugebėjimus bei gamybinių procesų inovatyvumą.
Mūsų stendą aplankė Olandijos, Belgijos, Prancūzijos, Kinijos, Maroko, Rusijos, Kenijos, Tailando, Honkongo, Pietų Korėjos, Jungtinės Karalystės, Italijos bei kitų šalių atstovai. Parodoje užmegzta per 100 naudingų kontaktų iš 12 šalių, kurie sustiprins plėtrą Europoje ir kitose pasaulio valstybėse.
Prancūzai stebėjosi neįprastu kietojo sūrio DŽIUGAS ir medaus deriniu, tačiau paragavę girdavo švelniai pikantiško kietojo sūrio ir natūralaus lietuviško medaus skonių harmoniją. Pasak jų, sūris DŽIUGAS subtilesnis ir malonesnės tekstūros nei įžymieji itališki sūriai. Lankytojai domėjosi sūrio DŽIUGAS panaudojimo galimybėmis (nuo desertų iki sūrių pagardų) bei noriai vartė receptų knygeles.
Netikėto susidomėjimo sulaukė ne tik PIK-NIK plėšomos sūrio dešrelės, rūkytas sūrio užkandis „Mildė“, bet ir „Magija“ sūreliai, lankytojus stebinę neįprastu varškės (Prancūzijoje vadinamo šviežio sūrio) purumu. Profesionalai gyrė „Žemaitijos pieno“ gaminius už unikalumą bei išradingas pakuotes.
Parodos metu vyko įvairios konferencijos ir apskritojo stalo diskusijos, skirtos parodos dalyviams bei lankytojams susipažinti su naujausiomis tendencijomis bei pasiekimais maisto pramonės sektoriuje.
„Žemaitijos pieno“ eksporto skyriaus atstovė Rasa Inčerauskaitė-Pivoriūnienė pastebėjo, kad lietuviškas kietasis sūris DŽIUGAS jau parduodamas tokiose prestižinėse Paryžiaus specializuotose parduotuvėse kaip Androuet, La Fromagerie de Paris, Fromagerie Beaufils ir daugelyje kitų. Tai puikus mūsų sūrio įvertinimas pasaulio sūrių sostinėje.


Jūsų
krepšelis
  • Cart