Naujienos

Sūris DŽIUGAS – ir profesionalams, ir pop žvaigždėms

2016-08-23

Nuotrauka straipsniui

Rugpjūčio 16 d. Lenkijoje, Krokuvoje, vaizdingame kongresų centre Witek, įvyko kasmetinis virtuvės šefų suvažiavimas „BIS“.

Renginyje dalyvavo daugiau kaip 300 profesionalų, dirbančių restoranuose bei viešbučiuose, turinčiuose aukščiausius reitingus. Šefai dalinosi patirtimi, gamino savo firminius patiekalus bei pramogavo su Lenkijos pop muzikos žvaigždėmis. Turėjome progą pristatyti mūsų kietąjį sūrį DŽIUGAS žinovams. Renginyje dalyvavo garsūs virtuvės šefai: Malgorzata Stach, Leszek Murawski, Anna Archacka-Sierminska, Piotr Domanski, Tomasz Kupian, Krzysztof Wierzba, Grzegorz Skalmowski, Agnieszka Wulkiewicz, Pawel Peron, Slawomir Nawrot, Michal Gerwatowski ir kiti. Smagu, kad mūsų stendas buvo vienas populiariausių renginyje, o puikūs atsiliepimai leidžia tikėti, kad esame pageidaujami ir Lenkijos rinkoje. Sūrio žinovai aukštai įvertino žemaitiškojo DŽIUGO išskirtinį skonį  ir natūralumą. Džiugu, kad tokie populiarūs  tinklaraštininkai, kaip Big Fat Dad ir Kuchenne Wariacje, labai palankiai vertino mūsų sūrį savo internetiniuose dienoraščiuose „bloguose“, pažadėdami suorganizuoti dar ne vieną sūrio DŽIUGAS degustaciją!

Nuotraukoje: Artur Pilarczyk – restorano „Magic BBQ“ vyr. virėjas, Michał Bałazy – lenkiškos virtuvės ambasadorius Lenkijos užsienio reikalų ministerijoje, Jola Szczepankiewicz – restorano „Magic BBQ“ virtuvės šefė.

 


Jūsų
krepšelis
  • Cart