Naujienos

Žemaičių produktai Nantviče

2016-08-10

P7260128

Liepos 26-27 dienomis Jungtinėje Karalystėje, Nantvičo mieste, įvyko viena žinomiausių pasaulyje tarptautinių sūrio parodų „International Cheese Awards Nantwich 2016“.

Į parodą, kur autoritetinga komisija vertina sūrius, rengiami profesionalių virtuvės šefų pasirodymai ir apdovanojami geriausieji, suvažiuoja kompetentingiausi sūrio specialistai ir gurmanai iš įvairių pasaulio šalių. 2016 metų paroda pasiekė naują rekordą – dalyvavo 261 sūrio ir pieno produktų gamintojai iš 27 pasaulio šalių su 5000 skirtingų produktų ir apie 43000 lankytojų. 119-ojoje didžiausioje tarptautinėje sūrių parodoje „Žemaitijos pieno“ atstovai dalyvavo jau šeštus metus. Parodos metu užmegzta naudingų verslo kontaktų su didžiausiais ir žinomiausiais Anglijos tinklais: Waitrose, Tesco, Morrissons, Asda ir Sainsbury’s. Taip pat gauti ir kiti naudingi kontaktai, atveriantys kelią į Anglijos rinką ir garsinamas įmonės vardas ne tik Anglijoje, bet ir pasaulyje.

Šiemet „Žemaitijos pienas“ pristatė ne tik platų kietojo sūrio DŽIUGAS asortimentą, bet ir kitus savo gaminius. Anglai stebėjosi neįprastu DŽIUGO ir medaus deriniu, o paragavę, gyrė švelniai pikantiško kietojo sūrio ir natūralaus lietuviško medaus skonių harmoniją. Lankytojus sudomino sūrio užkandis MILDĖ, dėmesio sulaukė ir glaistyti varškės sūreliai MAGIJA. Tokio produkto anglai nėra ragavę, todėl MAGIJA sūreliai jiems priminė sūrio pyragą. Įsigyti gardžių žemaičių produktų iš Lietuvos norėjo daugelis parodos lankytojų, todėl prekybos įkarštyje nusidriekė ilga pirkėjų eilė.


Jūsų
krepšelis
  • Cart