Naujienos

„Žemaitijos pieno“ stendas traukė akį, o nuotaikingai nusiteikęs kolektyvas visus kvietė pasižiūrėti, paragauti ir įvertinti lietuviškus pieno produktus

2015-02-01

dsc_1652_news (1)Kaip ir pernai, išskirtinio dėmesio sulaukė kietasis sūris „Džiugas“. Jo skonis sužavėjo net vaikus, o kai kurie ragautojai pripažino, kad jis gardesnis už garsiuosius itališkus sūrius. Smaližiai puikiai įvertino mūsų glaistytus varškės sūrelius „Magija“.

O plėšomos sūrio dešrelės PIK-NIK žavėjo ragautojus ne tik skoniu, kokybe, bet ir smagia valgymo technika. Sudomino įvairių skonių rūkytos sūrio dešrelės „Mildė“ bei „Iškylautojų“ sūris, įvertintas tiek jų originalumas, tiek puikus skonis.
Šiemet parodos „Žalioji savaitė“ partnerė buvo Latvija, kuri organizavo Kulinarinį Baltijos šalių kelią. Mes pristatėme „Žemaitišką kastinį“ su karštomis bulvėmis. Atkreipėme dėmesį į savo krašto  kulinarinį paveldą, o lankytojai negailėjo pagyrų. Sulaukėme ir tokių, kurie pernai parodoje  ragavę kastinio ir šiemet užsuko, nes, anot jų, visus metus ilgėjosi jo pikantiško skonio.
Parodos metu netrūko lankytojų. Juos traukė ne tik įvairios kultūros, bet ir muzika, juokas bei dainos.
Prie stendo sulaukėme malonios lietuvių delegacijos. Mus aplankė žemės ūkio ministrė Virginija Baltraitienė bei Europos Sąjungos komisaras Vytenis Andriukaitis. Iš garbingų svečių išgirdome puikių įvertinimų, padėkų bei nuoširdaus palinkėjimo savo produkcija garsinti šalį ir būti konkurencingiems tarptautinėse rinkose.
Džiaugiamės prisidėję prie „Žemaitijos pieno“ produkcijos pristatymo tarptautinėje parodoje „Žalioji savaitė“ ir garbingai atstovavę Lietuvai.
Manome, kad tai puiki galimybė plėtoti eksportą bei sudaryti naujus verslo sandorius.
„Žalioji savaitė“ buvo sėkminga, todėl viliamės, kad ir kitais metais Berlyne galėsime pristatyti produkciją naujiems ir mus pamėgusiems parodos lankytojams.


Jūsų
krepšelis
  • Cart