Naujienos

„Žemaitijos pieno“ valdybos pirmininkui Algirdui Pažemeckui suteiktas Telšių miesto Garbės piliečio vardas

2016-12-07

Švęsdami savo gimtadienį, Telšiai perdavė Kultūros sostinės titulą Klaipėdai. Žemaitijos širdyje gruodžio 6-oji ypatinga, nes švenčiamas Telšių 225-asis gimtadienis (1791 m. Telšiams suteiktos Magdeburgo teisės ir įteiktas miesto herbas). Pasinaudojus šia proga, iškilmingai surengti Telšiai – Lietuvos kultūros sostinė 2016 uždarymo renginiai „Dėkingumo perlai“.

Padėkos vakare „Dėkingumo perlai“ „Žemaitijos pieno“ valdybos pirmininkui Algirdui Pažemeckui suteiktas Telšių miesto Garbės piliečio vardas.

Viso „Žemaitijos pieno“ kolektyvo vardu Savivaldybės ir jos administracijos vadovams, Tarybos nariams bei visiems rekomendavusiems suteikti Telšių miesto Garbės piliečio vardą įmonės valdybos pirmininkui Algirdui Pažemeckui padėkojo Personalo ir teisės direktorė Rigilda Banienė ir rinkos vadovas Romusas Jarulaitis.

Prieš 30 metų, pradėjęs vadovauti įmonei, Algirdas Pažemeckas savo atkakliu ir sumaniu darbu pagrįstai įrodė, jog yra tas vadovas, kuris telkia kolektyvą bet kokiems iššūkiams įveikti, o jam vienodai svarbūs ir geri bendrovės ekonominiai rodikliai, ir darbuotojų, kurių dauguma gyvena Telšių mieste ir rajone, užtikrinta socialinė gerovė.

Algirdo Pažemecko įžvalga ir pragmatiški sprendimai geriausiai atsiskleidė laisvos rinkos ekonomikos sąlygomis, kai daugelis rajono įmonių patyrė ekonominę griūtį. Būtent šiomis pasikeitusiomis ir nelengvomis sąlygomis „Žemaitijos pienas“ sugebėjo stiprėti, įsitvirtinti šalies bei užsienio rinkose ir tapti vienu iš pieno perdirbimo įmonių lyderių Lietuvoje.

Įmonės vadovo aktyvią gyvenimo poziciją ir visuomeniškumą geriausiai iliustruoja jo iniciatyvumas ir socialinių bei kultūrinių akcijų rėmimas. Būtent Algirdo Pažemecko, kaip generalinio rėmėjo, idėja mokyti Telšiuose vaikus plaukti nuo antros klasės peržengė Žemaitijos sostinės ribas ir plačiai pasklido Lietuvoje.

Žemaitės dramos teatras, biblioteka, bočiai, kitos kultūros ir švietimo įstaigos dėkingos įmonės vadovui už didžiulį indėlį, rengiant ne tik rajono, bet ir respublikinius renginius, ypač Telšiams tapus Lietuvos kultūros sostine.

Miestelėnams ir miesto svečiams įteikta dovana – muzikinis spektaklis, skirtas Telšiams — Lietuvos kultūros sostinei 2016, pagal pasaką „Dvylika mėnesių“. Šį šventinį renginį parėmė „Žemaitijos pieno“ bendrovė.Iškilmingai įžiebta miesto eglė, dangų nušvietė fejerverkai.


Jūsų
krepšelis
  • Cart