Naujienos

Iš Nantvičo penktąkart — su apdovanojimais

2015-07-28

nantwich7_newsLiepos 28-29 dienomis Jungtinėje Karalystėje, Nantvičo mieste, įvyko viena žinomiausių pasaulyje sūrio parodų — „International Cheese Awards Nantwich-2015“. Į prestižinę parodą, kur autoritetinga komisija vertina sūrius, rengiami profesionalių virtuvės šefų pasirodymai ir apdovanojami geriausieji, suvažiuoja kompetitengiausi sūrio specialistai ir gurmanai iš įvairių pasaulio šalių. Parodą aplankė apie 43 000 lankytojų.

Liepos 28-29 dienomis Jungtinėje Karalystėje, Nantvičo mieste, įvyko viena žinomiausių pasaulyje sūrio parodų — „International Cheese Awards Nantwich-2015“. Į prestižinę parodą, kur autoritetinga komisija vertina sūrius, rengiami profesionalių virtuvės šefų pasirodymai ir apdovanojami geriausieji, suvažiuoja kompetitengiausi sūrio specialistai ir gurmanai iš įvairių pasaulio šalių. Parodą aplankė apie 43 000 lankytojų.

 

118-ojoje didžiausioje tarptautinėje sūrių parodoje „Žemaitijos pieno“ atstovai dalyvavo penktus metus iš eilės ir pelno auksčiausių apdovanojimų. Be to, užmegzta naudingų verslo kontaktų, atveriančių kelią į  Angliios rinką. „Processed Cheese with Additives“ kategorijoje lygių nebuvo pjaustytam sūriui NIDA su Provanso žolelėmis. Jis įvertintas aukso medaliu. Sėkmė lydėjo ir kietąjį sūrį DŽIUGAS. Jo 24 mėnesius brandinta skelta galva pelnė „Highly commended“ įvertinimą „Speciality Cheese-Hard pressed“ kategorijoje.

 

Pirmą parodos dieną stendą aplankė ir degustavo žemaitiškus produktus ne tik sūrius importuojančių įmonių pirkėjai, bet taip pat ir didžiųjų tinklų atstovai iš „Waitrose“, „Asda“ ir „Coop“. Akį traukė subtiliai patiekti sūrio DŽIUGAS ant medinių lentelių laužyti gabalėliai su į juos įsmeigtomis sūrio DŽIUGAS brandą žyminčiomis vėliavėlėmis. Anglai stebėjosi neįprastu DŽIUGO ir medaus deriniu, o

paragavę girdavo švelniai pikantiško kietojo sūrio ir natūralaus lietuviško medaus skonių harmoniją.

 

Antroji parodos diena skirta lankytojams, kurie galėjo ne tik paragauti, bet ir įsigyti žemaičių sūrininkų produkcijos. Visi negailėjo pagyrų  sūriui DŽIUGAS. Didelio susidomėjimo sulaukė ir rūkytas sūrio užkandis MILDĖ, kurį pirkėjai  įvertino už unikalumą, kokybę, pakuočių išradingumą.

 

Išskirtinio dėmesio taip pat sulaukė glaistyti varškės sūreliai MAGIJA. Jie puikiai įvertinti už originalų ir nepakartojamą skonį. Toks produktas anglams naujiena, o MAGIJA sūreliai jiems priminė sūrio pyragą.

Įsigyti gardžių žemaičių produktų norėjo daugelis parodos lankytojų, tad prekybos įkarštyje nusidriekė ilga pirkėjų eilė.

Nantwich20

Nantwich1

 

 

 


Jūsų
krepšelis
  • Cart