Išskirtinės vertės

Kietas sūris DŽIUGAS® gaminamas tik iš keturių ingredientų: aukščiausios kokybės vasarą laisvai besiganančių karvių pieno, raugo, negyvūninės kilmės fermentų ir druskos.

Vienai 4 kg subrandinto DŽIUGAS® sūrio galvai reikia apie 60 litrų pieno. Sūrio DŽIUGAS® sūrio spalva natūrali – tokia, kokią duoda gamta. Pienas surenkamas iš gerai prižiūrimų, sveikų karvių, kurios ganosi natūralioje gamtoje. Pavasarinės ganiavos metu gaminamas sūris yra geltonesnis, vasaros pabaigoje – sodriai gelsvos spalvos.

1

Be laktozės

Jei negalite gerti pieno, drąsiai galite valgyti sūrį. Tik DŽIUGAS® sūriui skirtoje unikalioje patalpoje laikomas sūris netenka laktozės.

2

Tinka vegetarams

Sūrio gamyboje naudojami tik negyvūninės kilmės fermentai.

3

Be konservantų

sūrio DŽIUGAS® gamyboje nenaudojami jokie papildomi priedai, ar dažikliai. Sūrio skonis, kaip ir spalva, natūrali gamtos dovana.

4

Turtingas kalciu

(1077mg/100g) IR FOSFORU (700mg/100g) – gerai kaulų bei dantų būklei palaikyti.

5

Turtingas baltymais

100-ame gramų sūrio Džiugas yra 33 g baltymų. Tai – aukštos biologinės vertės baltymai, nes dalis jų suskaidyti iki laisvųjų aminorūgščių ir net 50 proc. jų nepakeičiamos. Baltymai yra būtini daugeliui funkcijų – tai statybinė raumens medžiaga, itin svarbi imuninės sistemos stabilumui.

6

Muzikalus

DŽIUGAS® „noksta“ tarp muzikos garsų. Jis brandinamas patalpoje, kurioje tyliai skamba garsaus lietuvių kompozitoriaus M. K. Čiurlionio simfonijos, kitokie klasikinės muzikos kūriniai. Dėl to jis įgauna ne tik unikalų skonį, bet ir... SIELĄ.

7

Užtikrina gražią šypseną

Dėl kalcio ir fosforo gausos, kramsnojant DŽIUGAS® gabalėlius, burnoje susidaro rūgščių bei šarmų pusiausvyra (pH), apsauganti dantis nuo ėduonies. Yra sakančių, kad poveikis panašus kaip dantų pastos!

8

Vertingas

Tam, kad organizmas gautų minimalų kiekį biologiškai vertingų medžiagų (baltymų, mineralinių medžiagų ir vitaminų), per dieną reikėtų suvalgyti tiek gramų sūrio DŽIUGAS®, kiek jūs pats sveriate kilogramais.

9

Valgomas iki paskutinio gabalėlio

DŽIUGAS® sūris neturi žievės ir yra valgomas iki paskutinio gabalėlio.

10

Turtingas laisvosiomis aminorūgštimis

DŽIUGAS® sūryje gausu laisvųjų aminorūgščių, jos lengvai įsisavinamos – tai labai svarbu gero ir ramaus miego užtikrinimui.

×

Klausk sūrio Džiugas eksperto

Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi, siekiant įvertinti Jūsų interneto projekto poreikius ir pateikti UAB „Čia Market tinkamiausią pasiūlymą. Užpildydami šią formą, Jūs sutinkate kad su mūsų "Privatumo Politikoje" aprašytomis taisyklėmis