Pristatymo kaina

Pristatymo Pirkėjo nurodytų adresu mokestis – 3,99 EUR.

Prekių atsiėmimas nurodytose prekių išdavimo – atsiėmimo vietose – NEMOKAMAS.

Pristatymo terminai

Prekes kurjeris Pirkėjui pristatys per 3 darbo dienas.

Prekių atsiėmimas prekių išdavimo – atsiėmimo vietose: pateikus užsakymą iki 12 val., prekes galima atsiimti per 1-2 dienas, pateikus užsakymą po 12 val., prekes galima atsiimti per 2-3 dienas prekių išdavimo – atsiėmimo vietose nurodytu darbo laiku.

Prekių pristatymas

Kurjeris prekes Pirkėjui pristatys į namus, biurą ar bet kokiu kitu, Pirkėjo pasirinktu, adresu. Prekės bus pristatytos užsakyme nurodytu adresu tik po apmokėjimo už prekes, t.y. pinigams už prekes patekus į  Pardavėjo sąskaitą.

Pirkėjas, užsakydamas prekes, įsipareigoja nurodyti tikslią prekių pristatymo vietą bei kontaktinio asmens telefono numerį.

Pieš prekių pristatymą Pirkėjui bus atsiųsta SMS žinutė (arba pranešimas į Viber programėlę, jeigu Pirkėjas ją naudoja) su prekių siuntos numeriu ir internetine nuoroda. Ją paspaudus Pirkėjas galės valdyti savo prekių siuntos pristatymą: keisti pristatymo adresą ar dieną. Dėl prekių specifikos, labai prašome Pirkėjo nenukreipti prekių siuntos į paštomatą, kadangi tokiu atveju gali būti pažeistas visoms prekėms reikalingas temperatūrinis režimas.

Pristatymo dieną apie numatomą prekių pristatymo laiką Pirkėjas bus informuotas SMS žinute (arba pranešimu į Viber programėlę, jeigu Pirkėjas ją naudoja). Žinutėje bus nurodytas kurjerio atvykimo laikas 1 val. laiko intervalu, pvz. 09:50-10:50.

Pirkėjas gali pasirinkti prekių pristatymo laiko intervalą didžiuosiuose Lietuvos miestuose: 8:00 – 14:00 val., 14:00 – 18:00 val., 18:00 – 22:00 val. darbo dienomis. Kitose Lietuvos vietovėse prekės pristatomos darbo dienomis nuo 8.00 iki 16.00 val.

Pirkėjas įsipareigoja prekes priimti pats. Tuo atveju, kai jis prekių pats priimti negali, o prekės pristatytos nurodytu adresu remiantis kitais Pirkėjo pateiktais duomenimis, Pirkėjas praranda bet kokias teises reikšti Pardavėjui pretenzijas dėl prekių pristatymo netinkamam subjektui. Prekes pristatantysis asmuo turi teisę pareikalauti prekes priimančiojo asmens parodyti asmens dokumentą.

Prekes kurjeris Pirkėjui pristatys per 3 darbo dienas po pinigų patekimo į Pardavėjo bankinę sąskaitą.

Pardavėjas įsipareigoja Pirkėjui prekes pristatyti laikantis šiose Taisyklėse nurodytų terminų. Šie terminai netaikomi tais atvejais, kai Pardavėjo sandėlyje nėra reikiamų prekių, o Pirkėjas informuojamas apie jo užsakytų prekių trūkumą. Kartu Pirkėjas sutinka, jog išimtiniais atvejais prekių pristatymas gali vėluoti dėl nenumatytų, nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių. Tokiu atveju Pardavėjas įsipareigoja nedelsiant susisiekti su Pirkėju ir suderinti prekių pristatymo klausimus.

DPD kurjeris prekes pristato visoje Lietuvos  Respublikos teritorijoje

*Į Kuršių Neriją reikalinga priemoka +20 €/1 siuntai

Visais atvejais Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už prekių pristatymo terminų pažeidimą, jeigu prekės Pirkėjui nėra pristatomos arba pristatomos ne laiku dėl Pirkėjo kaltės arba dėl nuo Pirkėjo priklausančių aplinkybių arba nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių.

Jei priimdami prekes pastebite pakuotės pažeidimą, nedelsiant turite pranešti apie tai prekes pristačiusiam Kurjeriui ir užpildyti pakuotės pažeidimų aktą. Priėmus užsakytą prekę ir pasirašius siuntos dokumente be pastabų, laikoma, kad prekės pristatytos tvarkingai.

Tuo atveju, kai Pirkėjas,  atsisako pirkimo – pardavimo sutarties ne dėl šiose Taisyklėse 9.1. punkte numatytų priežasčių, jam tenka pareiga apmokėti visas tiesiogines prekių grąžinimo Pardavėjui išlaidas, kurios gali būti Pardavėjo vienašališkai išskaitomos iš Pirkėjo iš anksto sumokėtų lėšų. Pirkėjo teisės atsisakyti prekių pirkimo, jam tenka pareiga apmokėti visas tiesiogines prekių grąžinimo Pardavėjui išlaidas, kurios gali būti Pardavėjo vienašališkai išskaitomos iš Pirkėjo iš anksto sumokėtų lėšų. Šių Pardavėjo išlaidų suma išskaičiuojama iš grąžintinų Pirkėjui už prekę(-es) sumokėtų pinigų.

Pardavėjas turi teisę vienašališkai savo nuožiūra nustatyti minimalią pirkinių krepšelio sumą, t.y. minimalią sumą, kurią Pirkėjas turėtų išsirinkti ir užsisakyti prekių SHOP DZIUGAS HOUSE parduotuvėje, norėdamas jas įsigyti. Minimali pirkinių krepšelio suma nurodoma šių Taisyklių skiltyje „Prekių pristatymas“. Į minimalią pirkinių krepšelio sumą nėra įskaitomas prekių pristatymo mokestis.

Prekių atsiėmimas, prekių išdavimo – atsiėmimo vietose

Prekių atsiėmimas nurodytose prekių išdavimo – atsiėmimo vietose yra NEMOKAMAS.

Pateikus užsakymą darbo dieną iki 12 val., prekes galima atsiimti per 1-2 dienas, pateikus užsakymą darbo dieną po 12 val., prekes galima atsiimti per 2-3 dienas prekių išdavimo – atsiėmimo vietose nurodytu darbo laiku. Pateikus užsakymą ne darbo dieną, prekes galima atsiimti per 3 dienas.

Prekių išdavimo – atsiėmimo vietos:

Vilnius:

  • Aušros vartų g. 3a, darbo laikas I-VII 9-21 val., tel. nr. +370 612 07523
  • Upės g. 9, darbo laikas I-VII 8-22 val., tel. nr. +370 612 23082

Klaipėda:

  • Taikos pr. 61, darbo laikas I-VII 9 – 21 val., tel. nr. +370 612 71503

Telšiai:

  • Respublikos g. 49, darbo laikas I-VII 10-20, tel. nr. +370 444 53748;


×

Klausk sūrio Džiugas eksperto

Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi, siekiant įvertinti Jūsų interneto projekto poreikius ir pateikti UAB „Čia Market tinkamiausią pasiūlymą. Užpildydami šią formą, Jūs sutinkate kad su mūsų "Privatumo Politikoje" aprašytomis taisyklėmis