Kietas sūris DŽIUGAS® išskirtinės brandos

Aprašymas

Kietas sūris DŽIUGAS® Luxuriuos, brandintas 48-is mėnesius – laiko išpuoselėtas skonis. Pikantiškas vaisinio aromato auksaspalvis sūrio gabalėlis sužadina jusles neįtikėtiniems potyriams. Burnoje traški kristalų tekstūra subtiliai pereina į tirpstantį kreminį malonumą, lydimą galingo skonio ir valandų valandas besitęsiančio sodraus poskonio. Nejučia pasineri į skonių, tekstūrų ir aromatų meditaciją. Imi suvokti tikrąją laiko vertę.

Kietas sūris DŽIUGAS® Exclusive 60-ies mėnesių brandinimo. Išraiškingo skonio natos persipina su džiovintų vaisių saldumu ir lyg gėlės žiedas pamažu ima skleistis sodrus, stiprus aromatas. Baltais kalcio kristalais nusėti geltonai oranžinių atspalvių gabalėliai skaniai sutraška ir ištirpsta burnoje.

Kietas sūris DŽIUGAS® Special Aged 100-o mėnesių brandinimo. Pikantiškai vaisinio aromato auksaspalvis sūrio gabalėlis sužadina jusles neįtikėtiniems potyriams. Burnoje traški kristalų tekstūra subtiliai pereina į tirpstantį kreminį malonumą, lydimą galingo skonio ir valandų valandas besitęsiančio sodraus poskonio. Nejučia pasineri į skonių, tekstūrų ir aromatų meditaciją. Imi suvokti tikrąją laiko vertę.

Kietas sūris DŽIUGAS® Extra Aged 120-ies mėnesių brandinimo. Bėgantis laikas sūriui DŽIUGAS® Extra Aged suteikė ryškiai geltoną, beveik oranžinę spalvą, rafinuotą, tačiau charakteringą aromatą. Vaisiškos natos kviečia mėgautis kiekvienu gabaliuku. Švelnaus pieno elegancija, riešutų ir džiovintų vaisių saldumas dera su gomurį kandžiojančiu aitrumu, o šį darnų ansamblį užbaigia puikiai subalansuotas ir itin ilgas poskonis.

Asortimentas

Kietasis sūris DŽIUGAS® Luxuriuos 48 mėn. brandinimo (250 g)
Kietasis sūris DŽIUGAS® Exclusive 60 mėn. brandinimo (250 g)
Kietasis sūris DŽIUGAS® Special Aged 100 mėn. brandinimo (ketvirtis ~1kg)
Kietasis sūris DŽIUGAS® Special Aged 100 mėn. brandinimo – sūrio galva (~4 kg)
Kietasis sūris DŽIUGAS® Extra Aged 120 mėn. brandinimo (ketvirtis ~1 kg)
Kietasis sūris DŽIUGAS Extra Aged – 120 mėn. brandinimo – sūrio galva (~4 kg)

Kitos brandos

Kietas sūris DŽIUGAS®
Mild, brandintas 12 mėn.
Kietas sūris DŽIUGAS®
Piquant, brandintas 18 mėn.
Kietas sūris DŽIUGAS®
Delicate, brandintas 24 mėn.
Kietas sūris DŽIUGAS®
Gourmet, brandintas 36 mėn.
Kietas sūris DŽIUGAS®
Ekologiški sūriai
Kietas sūris DŽIUGAS®
Sūrio rinkiniai
Kietas sūris DŽIUGAS®
Tarkuoti sūriai
×

Klausk sūrio Džiugas eksperto

Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi, siekiant įvertinti Jūsų interneto projekto poreikius ir pateikti UAB „Čia Market tinkamiausią pasiūlymą. Užpildydami šią formą, Jūs sutinkate kad su mūsų "Privatumo Politikoje" aprašytomis taisyklėmis